Májové zľavy! E-shop je určený pre veľkoodberateľov.

Vysoko kvalitný snack pre psy pod 12kg celé rohy jelenieho parožia Larsson Farm Antler Full-Chew II

Kód: T16011
Neohodnotené
Skladom (>5 ks)
Kvalitné snacky od Larsson Farm - Antler Full-Chew celé kusy jeleních parohov. Veľkosť: II; Hmotnosť: 50-80g

Detailné informácie

Podrobný popis

Pochúťka z prírody plná minerálov pre psy Larsson Snacks Antler Full-Chew II celé kusy jeleních parohov pre psy pod 12kg.

Starostlivosť o zuby je veľmi dôležitá, a to aj u psov. V prírode si zvieratá čistia zuby prirodzeným spôsobom, napríklad žuvaním kostí. Hoci v dnešnej dobe už v krmive pes prijíma všetky potrebné živiny pre zdravý rast a vývin, dobrá starostlivosť o zuby stále chýbala. Čo by mohlo dokonale nahradiť prirodzené čistenie zubov? Vyskúšajte Larsson Snack - 100% prírodný snack z parožia zvierat. Parožie lesných zvierat je aj vzhľadom na svoj prírodný pôvod veľmi zdravé. Parožie je tvorené drahocennými minerálnymi látkami a stopovými prvkami. Za všetky spomeňme napríklad železo, fosfor, síra, vápnik, horčík, draslík, zinok. Obrovskou výhodou tohto prírodného snacku je, že tieto minerály a stopové prvky sú prirodzeného pôvodu a sú v paroží obsiahnuté v optimálnom pomere. Presné množstvo jednotlivých látok závisí od konkrétneho prostredia a podnebia, v ktorom zviera žije, ale optimálny pomer je zachovaný.

Zver zhadzuje parožie každoročne. Táto skutočnosť, ako aj fakt, že ide o prírodný produkt, ktorý netreba vyrábať a nič do neho pridávať (stači ho opracovať) z neho robí skutočne obnoviteľný prírodný zdroj a ekologický bioprodukt. Navyše zver nijakým spôsobom netrpí ani nie je kvôli parožiu usmrcovaná. Všetko parožie sa zbiera ručne a preto je dôležitý každý deň. Lebo čím čerstvejšie parožie, tým viac živín obsahuje.

Napomáhaju starostlivosti o zuby: To, čo prináša ohrýzanie kostí v prírode, to prináša ohrýzanie rohov pre psov v domácnosti. Tieto rohy sú "prírodná psia zubná kefka", pretože žuvaním sa pes zbavuje zubného plaku a zubného kameňa. Takže zuby vášho psa budú zdravé a silné.

  • 100% EKO a 100% BIO; z neošetreného prírodného materiálu, bez konzervačných látok a bez farbív
  • určené pre psov pokročilých, ktorý už majú s parohmi skúsenosti
  • takmer nezničiteľná hračka; môžete ho môžete využiť pri výcviku a aportovaní
  • veľa živín a minerálnych látok
  • na upokojenie (v stresových situáciách)
  • neštiepajú sa

Veľkosť: II - psy do 12kg

Hmotnosť a veľkosť: 50 - 80 gramov alebo > 12 cm

Výrobca: Larsson Farm (Nemecko)

Upozornenie:

Uistite sa, že veľkosť, ktorú kupujete, zodpovedá veľkosti hryziacej sily vašich psov. Počas žuvania dohliadajte na svojho psa a odstráňte všetky malé zvyšky.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Jelenie celky
Hmotnosť: 0.08 kg
Typ pamlsku: parožie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: