Májové zľavy! E-shop je určený pre veľkoodberateľov.

Zložiteľná transportná klietka s plastovým dnom pre psy s využitím aj pre výstav Nobby 116cm čierna

Kód: 62315
Neohodnotené
Značka: NOBBY
Skladom (3 ks)
Skladateľná transportná, či výstavná klietka pre psy s plastovou podlahou. Úprava komaxít. Rozmer: 116x77x86cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Kvalitná kovová klietka s plastovým dnom pre psy od firmy Nobby o veľkosti 116x77x86cm vo farbe čierna s odnímateľnou podlahou.

  • odnímateľná plastová podlaha; ľahká manipulácia a čistenie
  • klietka je lakovaná čiernou farbou; úprava komaxitovaním - moderná technológia práškového lakovania pre povrchovú úpravu kovov, ktorá splňuje prísne kritériá pre ochranu životného prostredia
  • vstup pre psa z dvoch strán

Klietky sú vhodné pre psy, ktoré ich môžu využiť ako útočisko pre pokoj pri odpočinku. Sú taktiež vhodné pre oddelenie psa  v prípade návštevy, ktorej prítomnosť psa až tak nevyhovuje. Práve to je často chválenou vlastnosťou tejto uzatvárateľnej drôtenej klietky.

Klietky slúžia na ochranu Vášho domova. Obzvlášť v prvom roku spolužitia s psíkom, kedy počas našej neprítomnosti často poškodzujú hryzením, škrabaním a nečistotnosťou náš spoločný domov, sú klietky dobrým a veľmi lacným riešením týchto problémov.

Pelechy do klietok pre psov:

Pre príjemnejší pobyt v klietke je vhodné zaobstarať pre psíka mäkký obdĺžnikový pelech. Pri výbere veľkosti pelechu sa riadte veľkosťou uvedenou v názve klietky a pelechu.

Výber veľkosti klietky:

Pri výbere veľkosti klietky môžete použiť tabuľku (obrázky), ktorá uvádza odporúčané veľkosti pre jednotlivé plemená. Pokiaľ je klietka určená iba na cestovanie napr. do auta, môžete zvoliť veľkosť menšiu, než keď bude klietka slúžiť aj doma (ako pelech).

Farba: čierna

Rozmery: 116x77x86cm (dĺžka x šírka x výška)

Materiál:

  • kov
  • podlaha: plast

Výrobca: Nobby (Nemecko)

Dodatočné parametre

Kategória: Cestovanie
Hmotnosť: 15.006 kg
Klietka: áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: