E-shop je určený pre veľkoodberateľov.

Účinná vyčesávacia kefa pre psy a mačky na obdobie pĺznutia Nobby Starline Care Furstar Furminator M

Kód: 68256
Neohodnotené
Značka: NOBBY
Na objednávku (dodanie 7 dní)
Účinná kefa pre odstránenie vypadávajúcej srsti psa s ergonomickou rukoväťou Starline FURstar Furminátor M. Rozmer: 76mm

Detailné informácie

Podrobný popis

Profesionálna vyčesávacia kefa s kovovou samočistiacou hlavicou pre psy s dlhou srsťou Nobby Starline Care Furstar Furminátor M o šírke 7,6cm.

Skvelá kefa pre obobie pĺznutia od Nobby má ergonomické madlo, ktoré skvele padne do ruky. Redukuje pĺznutie o viac ako 90%. Rýchlo a ľahko odstraňuje podsadu a uvoľnené chlpy, nereže a nepoškodzuje srsť. Znižuje množstvo alergénov v prostredí, kde zviera žije. Pri pravidelnom používaní hrebeňa budete mať viac času na Vášho chlpatého priateľa, pretože sa nebudete musieť venovať upratovaniu vypadaných chlpov.

  • pevná kovová hlava na vyčesávanie; redukuje pĺznutie, nepoškodzuje srsť
  • ergonomická pogumovaná rukoväť pohodlne zapadne do ruky

Použitie:

Starostlivosť o srsť hrebeňom možno vykonávať pravidelne po celý rok raz alebo dvakrát za týždeň po dobu desiatich až dvadsiatich minút. Treba dbať na to, aby srsť bola čistá, úplne suchá. Opatrnosť je nutná na citlivých miestach na tele zvieraťa. Hrebeňom je odporúčané vyčesávať dlhými pravidelnými ťahmi v smere rastu srsti a nevracať sa opakovane na rovnaké miesto. Samozrejme treba vyčesávať citlivo a bez väčšieho tlaku, ktorý by mohol spôsobiť poranenie.

Upozornenie:

Pred vyčesávaním starostlivo prezrite pokožku zvieraťa, či v nej nie sú chrasty, poranenia odreniny a pod., A ak ich nájdete, vyhľadajte pomoc veterinára. Pri červenkastej, podráždenej koži je nutné s vyčesávaním hneď prestať.

Veľkosť: M - 76mm

Výrobca: Nobby (Nemecko)

 

Dodatočné parametre

Kategória: Furminátory
Hmotnosť: 0.18 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: