Májové zľavy! E-shop je určený pre veľkoodberateľov.

Miska pre psa a mačky na pomalší príjem krmiva z melamínu vo veľkosti M Nobby 400ml v čiernej farbe

Kód: 73486-06
Neohodnotené
Značka: NOBBY
Na objednávku (dodanie 7 dní)

Protihltacia miska pre psy a mačky na pomalšiu konzumáciu krmiva v čiernej farbe s objemom 400ml.

Detailné informácie

Podrobný popis

Protihltacia miska pre psy a mačky na pomalší príjem potravy Nobby s objemom 400ml v čiernej farbe.

Patentovaná miska Melamínová miska k pomalšiemu prijímaniu potravy - zlepšuje trávenie a posilňuje efekt starostlivosti o zuby pri hryzení.

Protihltacia miska pre psy bráni rýchlemu hltaniu potravy, je vyrobená z melamínu a vybavená zabudovanými vyvýšeninami. Keď Váš pes je z tejto misky, musí prekonať tieto prekážky, čo bráni hltaniu potravy. Tým sa doba kŕmenia Vášho štvornohého miláčika predĺži až o 50%.

Miska je vhodná pre všetky typy krmiva i vodu

Pomalé prijímanie potravy prináša celý rad výhod. Skôr sa u Vášho psa dostaví pocit sýtosti a predíde sa prežraniu. Tiež sa predĺži fáza žuvania, čo podnecuje slinenie a pomáha tak zažívaniu. Súčasne sa starostlivým rozhryznutím potravy čistia zuby Vášho maznáčika. Melamín je špeciálna umelá hmota, ktorá je veľmi ľahká a zároveň odolná proti poškriabaniu i nárazu a vyznačuje so dlhou životnosťou a odolnosťou voči pôsobeniu teplôt. Jej povrch podobný takmer porcelánu z nej robí obzvlášť hygienický materiál. Preto je melamín ideálny pre použitie pri práci s potravinami. Misku je možné umývať v umývačke riadu. Na spodnej strane misky je gumový krúžok, ktorý garantuje, že miska nekĺže.

Melamínové protihltacie misky pre psy dodávame v 2 veľkostiach a 3 farbách:

Upozornenie: Je dôležité vybrať pre Vášho psa správnu veľkosť misky! Psy so širokým ňufákom potrebujú väčšiu misku než psi s úzkym ňufákom. Jednoduché prekážky zabudované priamo v tvare misky donúti psa jesť pomaly. Zlepšuje trávenie a nadúvanie.

Farba: čierna

Objem misky: 400ml

Veľkosť misky: 17,5cm x 6,5cm

Výrobca: Nobby (Nemecko)

Dodatočné parametre

Kategória: Psy
Hmotnosť: 0.346 kg
Farba: čierna
Objem misky: 0,4 l

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: