Májové zľavy! E-shop je určený pre veľkoodberateľov.

Iinteraktívna hračka pre psy z termoplastickej gumy s tenisovou loptičkoui KONG® Jumbler Rugby M/L

Kód: 74271
Neohodnotené
Značka: NOBBY
Skladom (2 ks)
Skvelá interaktívna hračka z termoplastickej gumy pre psov v tvare rugby lopty. Veľkosť: M/L

Detailné informácie

Podrobný popis

Kvalitná interaktívna hračka pre psy z termoplastickej gumy s tennisovou loptičkou vo vnútri KONG® Jumbler Ball M/L s priehľadným telom v tvare rugby lopty

Hračka KONG® Jumbler je skvelou interaktívnou hračkou na hádzanie, aportovanie a ťahanie so psom. Extrémne silný a protišmykový povrch je vyrobený z TPR (Thermo-Plastic-Rubber), udržiava hračku stabilnú pri žuvacích útokoch a je príjemnou pre ďasná a zuby. Obe držadlá Vám pomôžu Jumbler zdvihnúť zo zeme, preťahovať sa o neho, alebo ním triasť aj keď je mokrý.

Priehľadný povrch umožňuje vhľad do atraktívneho vnútra, kde sa skrýva malá tenisová loptu s logom KONG®. Naviac ponúka hlasné pískanie po silnom stlačení alebo zakusnutí a tým stimuluje k väčšiemu záujmu o hru. Odpudzujúce vodu, odolné a dlho vydrží.

  • vo vnútri hračky je tennisová lopta; píska
  • vyrobená z termoplatickej gumy; preto je odolná a vodoodpudivá
  • protišmykový povrch
  • držadlá pre spoločnú hru so psom
  • vyrobené v USA

KONG® Jumbler je účinný výcvikový prostriedok, ktorý vylieči mnohé nežiaduce správanie: hryzenie vecí, nábytku, strach z odlúčenia, pri privykaní na nové prostredie alebo zabránenie nudy.

Farba: v štyroch farbách - červená, oranžová, fialová, modrá (zasielané podľa skladových zásob)

Veľkosť: M/L

Výrobca: KONG® (USA)

Upozornenie: Rovnako ako u iných hračiek pre psov by si aj s touto hračkou malo zviera hrať pod dohľadom pána alebo inej zodpovednej osoby. Prosíme dbajte na to, aby hračka, s ktorou si Váš pes hrá, bola nepoškodená. Stav hračky pravidelne kontrolujte. V prípade, že je hračka poškodená alebo jej už chýbajú niektoré súčasti, túto hračku prosím nahraďte. Zamedzíte tak prípadnému zraneniu Vášho psa.

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky pre psov
Hmotnosť: 0.26 kg
Typ hračky: Aportovacia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: