Májové zľavy! E-shop je určený pre veľkoodberateľov.

Hračka pre papagáje a vtáky Nobby Sisalový kruh S

Kód: 31610
Neohodnotené
Značka: NOBBY
Skladom (2 ks)
Sisalový kruh je hračka vhodná pre stredné a veľké papagáje s rozmerom 24 x Ø18 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Sisalový kruh na zavesenie s rozmerom 24xØ18 cm. Vzrušujúca hračka pre papagáje - klasika, ktorá nesie chýbať v žiadnej klietke.

Prirodzenú zvedavosť a túžbu po rôznorodosti a vzrušení vášho opereného kamaráta dokonale naplní táto hračka. Je vhodná na zavesenie do klietky najmä pre stredné a veľké papagáje

Našou prioritou je spokojný a radostný život vašich operených priateľov, preto garantujeme, že všetky hračky na našom eshope sú vyrobené zo zdraviu nezávadných materiálov.

Táto hračka je veľmi obľúbená u papagájov, pretože pri hojdaní to papagájom pripomína hojdanie sa na konároch vo voľnej prírode. 

Náš tip: túto hračku umiestnite do stredu klietky najlepšie v blízkosti bidiel.Ideálna vzdialenosť od bidla je 10-25 cm (v závislosti od veľkosti papagája). Pri premiestnení sa na hračku musí váš operený priateľ vynaložiť námahu, a tým sa podporuje posilňovanie svalstva a zlepšuje sa koordinácia.  

Čistenie je veľmi jednoduché: Túto hračku je možné vyčistiť od nečistôt mäkkou kefou a trochou horúcej vody. Rýchle schnutie tak umožňuje rýchle opätovné použitie.

Je vyrobená z kvalitného prírodného sisalu.  

Upozornenie: Hračku pravidelne kontrolujte a v prípade, že je poškodená, hneď ju vymeňte.  

Veľkosť: 24 x Ø18 cm

Materiálsisal, kov (retiazka)

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky
Hmotnosť: 0.176 kg
Tvar: kruh

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: