Májové zľavy! E-shop je určený pre veľkoodberateľov.

Hračka pre papagáje a vtáky Nobby Aktívna hračka 22cm

Kód: 31493
Neohodnotené
Značka: NOBBY
Skladom (2 ks)

Aktívna hračka pre papagáje s celkovou dĺžkou 22cm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hračka pre papagáje - Sisalová aktívna hračka 22x10cm pre papagáje Nobby, ktorá rozvinie u papagája jeho hravosť a postará sa mu tak o zábavu.

Táto hračka je vhodná pre stredné a veľké druhy papagájov. Jednoduché uchytenie pomocou karabínky. Hračky pre papagáje sú neoddeliteľnou súčasťou klietok - papagáje sa zabavia a nemajú čas sa nudiť. Ľahko sa pripevňuje do klietky pomocou skoby. Ideálna zábava a pekný prvok do klietky pre Vášho papagája. Hračka je použiteľná do akéjkoľvek klietky pre papagáje. 

Tip: Hračku umiestnite cca 5-20 cm od bidla (v závislosti od veľkosti papagája), aby ste mu umožnili bezproblémový prístup z bidla na hračku (umiestnite ju tak, aby musel pri hraní vynaložiť námahu). Tým zabezpečíte posilňovanie svalstva nôh a zaroveň sa bude pozitívne budovať koordinácia. Našou prioritou je spokojný a radostný život vašich operených priateľov, preto garantujeme, že všetky hračky na našom eshope sú vyrobené zo zdraviu nezávadných materiálov. 

Upozornenie: Pravidelne produkt kontrolujte, či nie je poškodený a nahraďte ho, ak objavíte závažnejšie poškodenie - inak nedá vylúčiť zranenie zvieraťa. 

Celková dĺžka: 22cm

Materiál: ratan, plast, nerez, bavlna

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky
Hmotnosť: 0.107 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: