Májové zľavy! E-shop je určený pre veľkoodberateľov.

Hojdačka pre papagáje a vtáky Nobby Hojdačka 28x17cm

Kód: 31681
Neohodnotené
Značka: NOBBY
Skladom (2 ks)
Hojdačka Nobby s ozdobami pre stredné papagáje. Rozmery: celková výška 28 cm, bidlo 17 cm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Táto zábavná hojdačka by mala byť povinnou výbavou každej klietky. Navyše drevené kocky s písmenami a číslami zvyšujú gramotnosť Vášho operenca :-)  Hojdačka obsahuje zvončeky .

Papagáje sú rovnako ako ľudia prirodzene zvedavé, aktívne a hravé. Preto je dôležité poskytnúť im aj v klietke dostatok príležitostí a podnetov. 

Viete prečo papagáje majú radi hojdačky? Aj keď chováte papagáje v domácom prostredí, nezabudli, čo bolo ich prirodzené prostredie - príroda. Papagáje sa veľmi radi využívajú hojdačky, pretože im to prirodzene pripomína hojdanie sa na konároch vo voľnej prírode.

Tip: Hračku umiestnite cca 5-10 cm od bidla (v závislosti od veľkosti papagája), aby ste mu umožnili bezproblémový prechod z bidla na hojdačku (umiestnite ju tak, aby musel pri prechode vynaložiť námahu). Tým zabezpečíte posilňovanie svalstva nôh a zaroveň sa bude pozitívne budovať koordinácia.

Upozornenie: Pravidelne produkt kontrolujte, či nie je poškodený a nahraďte ho, ak objavíte závažnejšie poškodenie - inak nedá vylúčiť zranenie zvieraťa.

Použitie: Pred prvým použitím hojdačku opláchnite dezinfekciou alebo horúcou vodou. 

Rozmery: 28x17 cm

Materiál: nerez, drevo, plast, bavlna

Vhodné pre stredné papagáje 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky
Hmotnosť: 0.1 kg
Tvar: asymetrický

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: