Májové zľavy! E-shop je určený pre veľkoodberateľov.

Furminátor pre psy a mačky na efektívne odstránenie podsady a srsti veľkosti L

Kód: 50165
Neohodnotené
Značka: NOBBY
Skladom (3 ks)
Furminátor pre dokonalé vyčesanie podsady a srsti so šírkou hlavice 100mm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Profesionálny furminátor s kovovou samočistiacou hlavicou o šírke 100mm pre psy a mačky s dlhou srsťou veľkosti L

Ergonomické madlo skvele padne do ruky. Redukuje pĺznutie o viac ako 90%. Rýchlo a ľahko odstraňuje podsadu a uvoľnené chlpy. Nereže a nepoškodzuje srsť   Vyčesanie hrebeňom odstráni starú srsť a podsadu. Neskracuje a nepoškodzuje srsť, len veľmi účinne vyčesáva a pomáha k zdravšej koži a lesklejšej srsti zvieraťa.

Znižuje množstvo alergénov v prostredí, kde zviera žije. Starostlivosť o srsť hrebeňom možno vykonávať pravidelne po celý rok raz alebo dvakrát za týždeň po dobu desiatich až dvadsiatich minút. Treba dbať na to, aby srsť bola čistá, úplne suchá.

Opatrnosť je nutná na citlivých miestach na tele zvieraťa. Pred vyčesávaním starostlivo prezrite pokožku zvieraťa, či v nej nie sú chrasty, poranenia odreniny a pod., A ak ich nájdete, vyhľadajte pomoc veterinára.

Použitie: Hrebeňom je odporúčané vyčesávať dlhými pravidelnými ťahmi v smere rastu srsti a nevracať sa opakovane na rovnaké miesto. Samozrejme treba vyčesávať citlivo a bez väčšieho tlaku, ktorý by mohol spôsobiť poranenie. Pri červenkastej, podráždenej koži je nutné s vyčesávaním hneď prestať. Pri pravidelnom používaní hrebeňa budete mať viac času na Vášho chlpatého priateľa, pretože sa nebudete musieť venovať upratovaniu vypadaných chlpov.

Veľkosť: L

Výrobca: Nobby (Nemecko)

Dodatočné parametre

Kategória: Furminátory
Hmotnosť: 0.192 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: