Májové zľavy! E-shop je určený pre veľkoodberateľov.

Bidlo pre papagáje a vtáky z bavlny Nobby 64cm, Ø20mm

Kód: 31351
Neohodnotené
Značka: NOBBY
Skladom (5 ks)
Bidlo z bavlneného lana pre papagáje s dĺžkou 64 cm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Charakteristika produktu: - z farebnej bavlny a pružného drôtu vo vnútri  - ľahko upevníte po klietke alebo voliére - možete ho uchytiť na obidvoch stranách - stredom bidla vedie nerezový drôt, preto je bidlo veľmi dobre tvarovaťeľné - jednoduchá montáž

Toto pružné lanové bidlo je zaujímavou alternatívou klasických bidiel pre papagáje. Ľahko ho upevníte kdekoľvek v klietke alebo vo voliére.

Ako vyberiete správnu hrúbku bidla? Správna hrúbka pre papagáje je taká, aby keď papagáj sedí na bidle, nedošlo k spojeniu pazúrikov na nohách z obidvoch strán. Všeobecne platí, že je lepšie vybrať hrubšie bidlo ako tenšie.

Čistenie je veľmi jednoduché: Bidlá je možné vyčistiť od nečistôt mäkkou kefou a trochou horúcej vody. Rýchle schnutie tak umožňuje rýchle opätovné použitie.

Ako sa toto bidlo pre papagáje inštaluje? Na obidvoch stranách odkrúťte koncovky, závit na bidle je predelený drážkou. Do nej vložte drôt na mreži klietky a z druhej strany opäť koncovku zaskrutkujte. tým že časť bidla bude upevnená o mrežu bidlo bude stabilné a nebude sa pohybovať.

Tip: pred použitím a umiestnením do klietky bidlo dezinfikujte alebo opláchnite horúcou vodou

Toto bidlo je veľmi dobrý pomocník aj ako súčasť prepravných klietok.

Dĺžka: 64cm

Priemer bidla: Ø 20 mm

Materiál: bavlna, nerez

Veľkosť: M

Vhodné pre stredné papagáje

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky
Hmotnosť: 0.212 kg
Tvar: asymetrický

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: