Májové zľavy! E-shop je určený pre veľkoodberateľov.

Bidlo pre papagáje a vtáky Nobby Bavlnené bidlo 120cm

Kód: 31349
Neohodnotené
Značka: NOBBY
Skladom (3 ks)
Bidlo z bavlneného lana pre papagáje s dĺžkou 120cm bielej farby.

Detailné informácie

Podrobný popis

Charakteristika produktu: - z farebnej bavlny a pružného drôtu vo vnútri  - ľahko upevníte v klietke alebo voliére - možete ho uchytiť na obidvoch stranách - stredom bidla vedie nerezový drôt, preto je bidlo veľmi dobre tvarovaťeľné - jednoduchá montáž

Toto pružné lanové bidlo je zaujímavou alternatívou klasických bidiel pre papagáje. Ľahko ho upevníte kdekoľvek v klietke alebo vo voliére.

Ako vyberiete správnu hrúbku bidla? Správna hrúbka pre papagáje je taká, aby keď papagáj sedí na bidle, nedošlo k spojeniu pazúrikov na nohách z obidvoch strán. Všeobecne platí, že je lepšie vybrať hrubšie bidlo ako tenšie.

Čistenie je veľmi jednoduché: Bidlá je možné vyčistiť od nečistôt mäkkou kefou a trochou horúcej vody. Rýchle schnutie tak umožňuje rýchle opätovné použitie.

Ako sa toto bidlo pre papagáje inštaluje? Úplne jednoducho. Bidlo má na konci krídlovú maticu a dve podložky. Odkrúťte maticu a zložte jednu podložku. Priložte bidlo z jednej strany mreže klietky, z druhej strany založte druhú podložku a krídlovú maticu zatiahnite na doraz. Bidlo tým bude stabilné.

Tip: pred použitím a umiestnením do klietky bidlo dezinfikujte alebo opláchnite horúcou vodou

Toto bidlo je veľmi dobrý pomocník aj ako súčasť prepravných klietok.

Dĺžka: 120cm

Priemer bidla: Ø 28 mm

Materiál: bavlna, nerez

Vhodné pre stredné a veľké papagáje

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky
Hmotnosť: 0.698 kg
Tvar: asymetrický

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: