Májové zľavy! E-shop je určený pre veľkoodberateľov.

Pochúťka a odmena pre psov s kačacím mäsom BBQ Wrapped Duck XL 253g

Kód: 70077
Neohodnotené
Značka: NOBBY
Skladom (>5 ks)
Pochúťka pre psov na čistenie zubov BBQ Wrapped Duck XL s kačkou v 253g balení.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pochúťka pre psov z byvolej kože a kačacím mäsom pre stredné a veľké plemená psov StarSnack Barbecue Wrapped Duck XL v 253g balení.

Balenie obsahuje 4ks tyčiniek pre psov s priemerom 2cm a dĺžkou 25cm StarSnack Wrapped Duck sú pre všetkých psov vždy skvelým zážitkom. Skladajú sa z prírodných surovín a pôsobia ako prírodná zubná kefka. Pri žuvaní sa zubný kameň uvoľňuje, čím sa čistia zuby. Nízkokalorický snack s 2% tuku pozostáva z 52,3% hovädzej kože a je obalená 43,6 % sušeným kačacím mäsom.

Jeden z najpredávanejších pochúťok a odmien pre psov vďaka svojej výbornej chuti a kvalite vstupných surovín. - prémiový snack pre psa - hovädzia žuvacia tyčinka sa zapečeným kačacím mäsom - pôsobí ako prírodná zubná kefka, zabraňuje tvorbe zubného kameňa - 43,6 kačacie mäso, 52,3% hovädzia koža - iba 2% tuku - ideálny pamlsok pre psy trpiace alergiou

Váš pes touto formou hry uspokojí svoje hryzacie vášne a zároveň posilňuje čeľustné svalstvo. Maškrty pomáhajú starať o zuby psov tým, že dochádza k drhnutiu povrchu zubov. Intenzívne hryzenie a žuvanie tiež uspokojuje prirodzenú potrebu psov niečo hrýzť a pomáha udržiavať svieži dych.

Tento snack je balený do opätovne uzatváracieho obalu Upozornenie: Uchovávajte v suchu a v chlade. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale. Krmivo ako maškrtu alebo odmenu kedykoľvek, ako súčasť vyváženej stravy. Psy by mali byť pod dohľadom po celú dobu pri kŕmení. Vždy poskytnúť dostatok čerstvej vody. Nie je určené pre ľudskú spotrebu. Balenie: 253g Príchuť: kačacia Veľkosť: XL - pre veľké plemená psov Upozornenie: Uchovávajte v suchu a v chlade. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale. Krmivo ako maškrtu alebo odmenu kedykoľvek, ako súčasť vyváženej stravy. Psy by mali byť pod dohľadom po celú dobu pri kŕmení. Vždy poskytnúť dostatok čerstvej vody. Nie je určené pre ľudskú spotrebu.

Dodatočné parametre

Kategória: Tyčinky obalované mäsom
Hmotnosť: 0.316 kg
Typ pamlsku: žuvacie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: