Májové zľavy! E-shop je určený pre veľkoodberateľov.

Pochúťka alebo odmena pre psy na čistenie zubov BBQ MINI Chicken Calcium Bone 375g

Kód: 50495
Neohodnotené
Značka: NOBBY
Skladom (3 ks)
Pochúťka alebo odmena pre psy Calcium Bone s kuracím mäsom. Balenie: 375g

Detailné informácie

Podrobný popis

Pochúťka alebo odmena pre psov z byvolej kože a kuracím mäsom pre malé plemená psov StarSnack Barbecue BBQ MINI Chicken Calcium Bone v 375g balení.

StarSnack Chicken Calcium Bone sú pre všetkých psov vždy skvelým zážitkom. Skladajú sa z prírodných surovín a pôsobia ako prírodná zubná kefka. Pri žuvaní sa zubný kameň uvoľňuje, čím sa čistia zuby. Nízkokalorický snack s 3% tuku pozostáva z 38,8% kuracieho mäsa.

Jeden z najpredávanejších pochúťok a odmien pre psov vďaka svojej výbornej chuti a kvalite vstupných surovín. - prémiový snack pre psa - hovädzia žuvacia tyčinka sa zapečeným kuracím mäsom - pôsobí ako prírodná zubná kefka, zabraňuje tvorbe zubného kameňa - 38,8% kuracieho mäsa - iba 3% tuku - veľkosť kostičky je cca 7cm

Váš pes touto formou hry uspokojí svoje hryzacie vášne a zároveň posilňuje čeľustné svalstvo. Maškrty pomáhajú starať o zuby psov tým, že dochádza k drhnutiu povrchu zubov. Intenzívne hryzenie a žuvanie tiež uspokojuje prirodzenú potrebu psov niečo hrýzť a pomáha udržiavať svieži dych.

Tento snack je balený do opätovne uzatváracieho obalu Upozornenie: Uchovávajte v suchu a v chlade. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale. Krmivo ako maškrtu alebo odmenu kedykoľvek, ako súčasť vyváženej stravy. Psy by mali byť pod dohľadom po celú dobu pri kŕmení. Vždy poskytnúť dostatok čerstvej vody. Nie je určené pre ľudskú spotrebu. Balenie: 375g Príchuť: kuracia Veľkosť: Mini - pre malé plemená psov

Výrobca: Nobby (Nemecko) Upozornenie: Uchovávajte v suchu a v chlade. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale. Krmivo ako maškrtu alebo odmenu kedykoľvek, ako súčasť vyváženej stravy. Psy by mali byť pod dohľadom po celú dobu pri kŕmení. Vždy poskytnúť dostatok čerstvej vody. Nie je určené pre ľudskú spotrebu.

Dodatočné parametre

Kategória: Mini snacky
Hmotnosť: 0.394 kg
Typ pamlsku: žuvacie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: