Májové zľavy! E-shop je určený pre veľkoodberateľov.

Inteligentná hračka pre psy na nekonečnú zábavu Nobby Hlavolam Circle

Kód: 67485
Neohodnotené
Na objednávku (dodanie 7 dní)
Inteligentná hračka pre psy - Hlavolam "CIRCLE". Rozmer: ø 23cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Inteligentná hračka pre psy BrainBoard Nobby Circle s priemerom 23cm na pamlsky a odmeny.

Skvelá hra vhodná tiež pre psov chorých, psov, ktorí majú po operácii alebo aj pre staré psy. Intenzívna hra posilňuje vzťah medzi pánom a psom. Priaznivo ovplyvňuje sústredenie Vášho psa. Schovajte hračku po hre - stane sa tak ešte zaujímavejšie.

Ako na to?

Ukážte svojmu psovi, ako plníte hračku pochúťkami. Prosím hrajte vždy len s jedným psom. Najskôr naplňte len jeden klobúčik. Položte hraciu plochu na zem. Väčšina psov ihneď zavetrí a sú nadšení. Najdôležitejšie je v tejto chvíli psa pochváliť. Pes sa musí naučiť, že klobúčik možno iba vysunúť. Môžete tiež použiť príkaz: "prines". Ak je Váš pes sklamaný a od hry odchádza, pretože nevidí možnosť dostať sa k pochúťke, nakloňte mierne klobúčik. Teraz Váš pes musí len zatlačiť na klobúčik nosom. S Vašou pomocou si pes k hre nájde cestu. Akonáhle Váš pes príde na spôsob ako klobúčiky odklopiť, môžete začať schovávať snacky aj pod ostatné klobúčiky. Čím lákavejší snack - tým vyššia motivácia. Vy rozhodujete, koľko snackov bude pes hľadať.

Rozmer: ø 23cm

Materiál: plast

Výrobca: Nobby (Nemecko)

Upozornenie: Rovnako ako u iných hračiek pre psov by si aj s touto hračkou malo zviera hrať pod dohľadom pána alebo inej zodpovednej osoby. Prosíme dbajte na to, aby hračka, s ktorou si Váš pes hrá, bola nepoškodená. Stav hračky pravidelne kontrolujte. V prípade, že je hračka poškodená alebo jej už chýbajú niektoré súčasti, túto hračku prosím nahraďte. Zamedzíte tak prípadnému zraneniu Vášho psa.

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky
Hmotnosť: 0.368 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: